Het grasveld tegenover Wilgengriend 120-137, naast de Oostgriend, is volgende week zaterdag tussen 15 en 19 uur the place to be: daar moeten we als buurtbewoners van de Grienden en Meenten zijn. En, evenals in 2018, toen velen hebben genoten van die middag en er maar liefst 300 pannenkoeken doorheen gingen, heeft organisator de bewonersvereniging Grienden en Meenten opnieuw ouders nodig die pannenkoeken willen bakken: wie wil dat (weer) doen? Meld u aan via de website van uw bewonersvereniging (bij Contact op homepage). Vooral de kinderen zullen u dankbaar zijn. Een van onze sponsors, supermarkt Jumbo van de Jaagmeent, stelt net als vorig jaar pannenkoekenmix beschikbaar.
Er is veel te doen: denk aan springkussens, schminken, knutselen, suikerspin en leuke (oud-Hollandse) spelletjes. Voor ouders en buren zijn er speciale tafels, met een klein hapje, om kennis te maken of gewoonweg voor een gezellig gesprek.
Voor een goede voorbereiding is het handig voor de organisatie om te weten wie er komt en met hoeveel kinderen. Laat het weten via: https://grienden-en-meenten/pannenkoekenfestijn.
+++
Ik heb er zin in……